yaka karti siparis ederken

Yaka Kartı Sipariş Ederken Yapılan 4 Büyük Yanlış

Bu yazıda müşterilerimizi bilgilendirmek adına yaka kartı sipariş ederken yapılan önemli yanlışlara değinmek istiyoruz. Bu konuda bilgilenip sipariş sürecinizi doğru yönetmek adına bu maddeleri dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Vereceğimiz bilgileri dikkatlice okuyarak doğru ürün ve sipariş tercihi konusunda sizi aydınlatacağız. Her ürünü alırken yaptığımız gibi belirli kriterler arasından nasıl tercihler yapmanız gerektiği hakkında bilgilendireceğiz.

Yaka Kartı Alırken Güvenilir Firmaları Tercin Edin

Metal Yaka kartı araştırması yaparken genelde internet ortamı kullanılmaktadır. Yüz yüze görüşmek istisnalar hariç pek mümkün değildir. O zaman ürünü beğenmiş olsanız dahi önceliğiniz çalışmak istediğiniz firmanın güvenirliğini sorgulamak olmalıdır. Bir işletmeyi araştırırken web sitesini inceleyebilir, sitesindeki ürün görselleri kendilerine mi ait yoksa her yerde kullanılan özgün olmayan sağdan soldan bulunan resimler mi kullanılmış araştırabilirsiniz. Site üzerinde yada varsa satış yaptığı online mağaza sayfalarında müşterilerinden aldığı geri dönüşler olumlu mu olumsuz mu bakabilirsiniz, online satış yapan mağazalarda müşteri yorumları herhangi bir manipülasyona açık olmadığı için bu bilgilere güvenebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Göre Doğru Yaka Kartlarını Seçin

Öncelikle yaka kartları ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikleri taşımalıdır. Çalışanlarınızın kullanırken zorluk çekmeyeceği tasarımlara yönelmeniz konusunda bilgilenmelisiniz. Sektörünüze göre ürün tercihi yapmak doğru bir karar olacaktır. Personelin güvenliği ve kullanırken çalışmalarına engel olmayacak tarzda, kıyafetlerine zarar vermeyecek modeller kullanılmalıdır.

Mesela gömlek gibi ince ve narin bir iş kıyafeti ile çalışan personelin iğneli yaka kartı tercihinizde kıyafetin kısa sürede deforme olması, mıknatıslı ürünler tercih edilmediği için bir hata sayılabilir. Yada makine başında çalışan personelin boyun askı ipi ile takılan yaka kartlarını tercih ettiğinizde, makineye kaptırma gibi can güvenliğini tehlikeye atacak sorunlara neden olabilir. Hatalı ürün tercihinde yaşayacağınız sorunlar personellerin çalışmalarında da aksamalara neden olacaktır. Buda çalışma düzenini etkileyeceği için sizi zarara uğratacaktır. Doğru yaka kartı seçimi için bize danışabilirsiniz.

yaka karti model secimi

Yaka İsimliği Seçiminde Doğru Modelleri Tercih Edin

Kullanım alanına göre farklı özellikler taşıyan yaka isimliği modelleri tercihini genelde müşterilerimize bıraksak ta bu konuda gerekli yönlendirmeleri sürekli sağlıyoruz. Metal ürünlerde tercih edilebilen genel olarak firma simgesi ile hazırlanan yaka kartlarında isim görev gibi bilgiler basılabilir.

Bu tür ürünler genelde personelin sabit olduğu, yada yetkili ve yönetici olan çalışanlar için sipariş edilir. İsim baskılı ürünleri tercih eden müşterilerimiz fuar, organizasyon, bayi toplantıları, yönetim kadroları için bu ürünleri daha sık tercih ediyor. Kişiye özel yaka kartı olması çalışanların kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.

Diğer ürünlerde ise ürün logo baskılı yada baskısız olarak boş alana kağıt ile yazı yazılarak kullanılan kişiye özel ürünlere göre daha basit ama sorun çözümü açısında son derece başarılıdır. Ürünleri hazır olarak stokta tutabileceğiniz için ihtiyacınız olduğunda 1-2 dakika içerisinde yaka kartı kartına isim yazarak ürünü kullanım için hazırlayabilirsiniz.

yaka karti tasarimlari

Metal Yaka Kartları Logo Renginize Uygun Olmalıdır

Sizin beğenip yaptırmaya karar verdiğiniz model üzerinde renk tercihiniz işletme logo yada simgesine göre tercih edilmelidir. Sonuçta logonuzun dikkat çekici olması müşterilerinizin de ilgisini çekmelidir. Reklam sektöründe marka tanıtımı için bu tarz logo kullanılan çalışmalar sıkça yapılır. Bu marka tanıtımı ve insanların hafızalarında yer etmek adına önemsenmesi gereken bir konudur.

Tasarımda logonuzun konumu kadar tercih edilen metal renginin önemi de çok fazladır. Bu tür çalışmalar, hazırlanacak malzemenin logo renginize zıt renklerde olması ile olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Örneklemek gerekirse sarı renkteki logonuzun sarı renk metal yaka kartı çalışması sonucu hüsran olacak bir tercihtir. Logonuz metal üzerinde basılsa da ilgi ve dikkat çekmeyecektir. Bu tarz yanlış tercihlerde müşterilerimizi uyararak doğru ürün yönlendirmesi yapmaktayız.