logo

Lazer kesim yaka kartı, diğer ürettiğimiz ürünlere göre çok daha fazla çeşidi olan farklı bir teknik ve teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Lazer kesim makinesi ile üretilen bu ürünler firmaların ihtiyaçlarına göre özel tasarım yaka kartı üretimi yapmaktadır. Belirli modellerin dışına çıkabilmek için bu tarz ürünlere yönelmek isteyebilirsiniz. Standart modellere göre biraz daha maliyetli olsada çok fazla tercih edilmektedir. Farklı renklerdeki kazıma plakaları ile tasarımları hazırlanan çalışmaların kesilmesi ve kazınması ile üretilmektedir.

Daha önce çalıştığımız müşteri numunelerini ve ürün örneklerini bu sayfadan görebilirsiniz. Firmanız için size özel hazırlayacağımız modellere sizde sahip olabilirsiniz. Metal yaka kartı modelleri genellikle standart kalıplarda hazırlandığından dolayı, modeller belirli ebatlarda ve şekillerdedir. Sizde standartların dışına çıkmak istiyorsunuz lazer kesim yaka kartları ile sınırları ortadan kolayca kaldırabilirsiniz.

Ayrıca rozet gibi farklı işlemlerinde hazırlanabileceği lazer kesim teknolojisiyle hazırlanan ürünlerde baskı yapılıyor olsada, daha uzun süreli kulanım için kazıma yapılan ürünler tercih edilmesini öneriyoruz. Kazıma işlemi yapılan bir isimlik üzerinde yazıyı silme şansınız yoktur.

Özel Kesim Yaka Kartı

Bilgisayar programlı lazer kesim teknolojisi, bilgisayar ortamında çizimi yapılan çalışmanın cnc olarak özel lazer kesim ve kazıma makinesinde işlenerek hazırlanmasıdır. Bu teknoloji kart üretimi dışında çok farklı işler içinde kullanılmaktadır. Özel olarak hazırlanan özel kesim yaka kartı modelleri metal gibi görünse de aslında metalik özellikte olan rowmark dediğimiz malzemelerin kesilerek şekillendirilmesi ve tasarıma göre üst tabakanın kazınmasıyla hazırlanmaktadır. Lazer kazıma yaka kartı diye adlandırdığımız ürünlerde malzeme renginin kazınarak alt tabakadaki farklı olan alt rengini çıkarmasıdır. Baskılı ürünlerde zamanla baskıda silinme ve solma gibi problemler yaşanabiliyor. Lazer kesim yaka isimliği bu anlamda üzerindeki baskısı kazıma ile oluşturulduğundan dolayı silinme problemi yaşamanız neredeyse imkansızdır. Kazıma baskısı sonrası elinizi ürünün üzerinde gezdirdiğinizde hissebileceğiniz bir doku oluşmaktadır, bu doku lazer kazımanın oluşturduğu aşındırma tekniğidir.
Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?