logo
Firmaların ve günlerin sembolleri olan buton rozet, ürün yelpazesi olarak geniş bir kitleye hitap etmektedir. Firmamız, iğneli yaka rozetleri dallarından biri olan buton rozet imalatı konusunda hizmet vermektedir. Buton rozetler maliyet bakımından en uygun fiyatlı ürünlerdir.Şekil itibariyle yuvarlak olarak hazırlanan bu malzemelerde ürün şekli standart yuvarlak olup çap boyları farklı olan kalıplarda farklı ebatlarda hazırlanabilmektedir. İğneli yaka rozeti olarak tabir edebileceğimiz ürünlerin imalatını yapan firmamız, istenen adetlerde üretim imkanı sunarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda size özel çalışmalar hazırlayıp beğeninize sunmaktadır.

Buton rozet, belirli günlerin vazgeçilmesi olan bu ürünlerdir, sosyal sorumluluk projeleri, okullar, özel günler, doğum günleri, marka tanıtım günleri, marka projeleri, oteller, tatil köyleri, hastaneler gibi birçok örnek sektörde farklı amaçlar için tercih edilmektedir.

Rozetlerin bu kadar fazla tercih edilme nedenlerinden en önemlisi uygun fiyatlı olmasıdır. Ayrıca üretim süreci diğer rozetlere göre çok daha hızlı gerçekleşir. Mesela acil bir siparişinizi hemen işleme aldığımız da adete göre neredeyse aynı gün teslim edebiliriz.

Fiyatlandırmalar buton rozet ebatları ve istenen adetlere göre hesaplandığı için yaptırmak istediğiniz net adetleri belirtmeniz doğru fiyatlandırma için son derece önemli bir ayrıntıdır. Kendi üretimimiz olduğu için ürünler en kısa sürede hazırlanıp teslimat yapılmaktadır.

Rozetler belirli kalıplar kullanılarak hazırlandığı için, bu ölçülere sağdık kalınarak üretilir. En çok tercih edilenler 37mm, 44m ve 58mm dir. Hazırlık ve üretim süreci yapılacak üretime bağlı olarak değişebilir. Fiyat ve bilgi konusunda istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir süre sıkıntınız yoksa numube baskı taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?