Eczane yaka kartı, geçtiğimiz yıllarda uygulanmaya başlanan yasa gereğince eczaneler de kullanımı zorunlu hale getirilmiş olan eczane yaka kartları, eczanelerin denetlemelerden uygunluk yeterlilik onaylarını almalarında aranan önemli kriterlerden birtanesidir.

Eczanelerde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanan bu yaka kartları ile alakalı çalışmalarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde hazırlanan tasarımları siz değerli eczane müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Eczane yaka isimliği üzerinde yer alacak olan eczane logonuz yada eczane isminizle beraber size özel tasarlayacağımız bu ürünlerin üzerinde ayrıca personel adı ve görevi yer alacaktır. Hazır tasarımlarımız dışında istenen değişiklikleri uygulayabildiğimiz için bize her türlü talebinizi ileterek dizayn konusunda destek alabilirsiniz.

Kullanımı çok pratik ve kolay olan ürünlerimiz, yakaya tutturmak için iğneli eczane yaka kartı yada mıknatıslı eczane yaka kartı olarak üretilebilmektedir. Detaylı bilgi ve size özel hazırlanacak tasarımlarımız için bize eczane adını, çalışanların isim, soyisim ve görevlerini yollayarak çalışma talabebinizi iletebilirsiniz.

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?
Powered by