Eczane Yaka Kartı

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Eczane yaka kartı, geçtiğimiz yıllarda uygulanmaya başlanan yasa gereğince eczaneler de kullanımı zorunlu hale getirilmiş olan eczane yaka kartları, eczanelerin denetlemelerden uygunluk yeterlilik onaylarını almalarında aranan önemli kriterlerden bir tanesidir.

Eczanelerde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanan bu ürün çeşitleri ile alakalı çalışmalarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde hazırlanan tasarımları siz değerli eczane müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Eczane yaka kartı siparişi nasıl oluşturulur videoyu izleyin.


Eczane yaka kartı üzerinde yer alacak olan eczane logonuz yada eczane isminizle beraber size özel tasarlayacağımız bu ürünlerin üzerinde ayrıca personel adı ve görevi yer alacaktır. Hazır tasarımlarımız dışında istenen değişiklikleri uygulayabildiğimiz için bize her türlü talebinizi ileterek dizayn konusunda destek alabilirsiniz.Kullanımı çok pratik ve kolay olan ürünlerimiz, yakaya tutturmak için iğneli  yada mıknatıslı yaka kartları olarak sizin tercihinize göre üretilebilir. Detaylı bilgi ve size özel hazırlanacak tasarımlarımız için bize eczane adını, çalışanların isim, soyisim ve görevlerini yollayarak çalışma talebebinizi iletebilirsiniz.Kullanım Önerileri;Kıyafetlerinizin zarar görmemesi için mıknatıslı ürünler tercih edebilirsiniz.Kaybolma gibi sorunlar yaşamamak için önlük üzerinde kullanımda iğneli ürünleri öneriyoruz.Uzun süreli kullanım için, baskının bozulmaması adına parfüm, alkol, kolonya gibi kimyasallar temas ettirilmemelidir.