Boyun Askı İpi

Boyun askı ipi , firmaların genellikle personel kartlarında aynı zamanda toplantı, fuar ve organizasyonlarda kullandıkları ürünlerdir. Kart askı ipleri firmanızın özel logosonu saten ve polyester karışımlı şık kumaşlara büyük bir titizlikle baskı yapılarak hazırlanmaktadır.

Siz nasıl bir ürün istediğinize karar verin istenen çalışmayı biz hazırlayalım. Dilerseniz rengarenk seçenekleriyle boyun askı ipleri baskısız olarakta sipariş verebilirsiniz. Her konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız geniş ürün yelpazesi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Boyun askı ipi iş hayatında hemen hemen her alanda kullanılmakta ve firmalara prestij  sağlamaktadır. Süblimasyon baskı tekniği ile üretilen iplerimiz yaratıcılıkta sınır tanımamaktadır. İstediğiniz size özel tasarımları büyük bir titizlikle hazırlayıp yüksek adet siparişlerinizde firmanıza özel numune gönderimi yapabiliriz.

Fuarlar, organizasyonlar,hastaneler, okullar vb. birçok alanda kart askı ipleri plastik kartlarınızı yakanıza asmaya yarayan ürünler olsada firmanızın kurumsal görünmesinide amaçlamaktadır. Aynı zamanda baskısız boş kart askı ipleri farklı renk seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. Bazı sektörlerde çalışma alanı ve makine parkurlarında yaşanabilecek iş kazalarını önlemek amacı ile boyun askı ipleri ara ve emniyet kilidi kullanılarak da üretim yapılabilmektedir.