Her işletme de sürekli veya belirli zamanlar da kullanılan metal yaka kartı yegane aksesuarlardan bir tanesidir. Her firma için özel olarak hazırladığımız bu ürünler, belirli model ve ebatlar dışında özgün olarak tasarlanabilmektedir. Metal yaka kartı modelleri markanızı en iyi şekilde yansıtacak farklılıkları bünyelerinde bulundurmaktadırlar. Kullanımı çok kolay olan ürünlerimiz göğsünüzün üzerinde markanızı taşımanızı sağlayan özel ürünlerdir.Üzerinde firmanıza ait logonuzun yer aldığı bir ürün tercihi müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Genel amacı personel tanıtımı olan ürünlerimiz firmanıza ait logo, personelin isim, görev tanımı gibi bilgilerin yer aldığı bir nevi kimlik kartı niteliğindedir.

Günümüzde her alanda kullanılmaya başlanan yaka isimliği ile alakalı her sektörden müşterilerimiz mevcut olup, ülkemizin her yanında referans niteliğinde çalıştığımız firmalar ve reklam ajansları da vardır.Personel sayınız ne olursa olsun kurumsal görünmek, markanıza ait yaka isimliklerine sahip olmak sizinde hakkınız.Firma prensibi olarak büyük küçük ayırt etmeksizin bütün siparişleri işleme alıp en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

Yaka İsimliği ve Metal Yaka Kartı Modelleri

Yaka kartı konusunda doğru bir model tercihinden sonra bizden ücretsiz olarak görsel çalışma talebinde bulunabilirsiniz.Bu konuda  yaptıracağınız model seçiminde kararsız kaldıysanız, bizden farklı modeller için çalışma taleplerinizi de iletebilirsiniz.Numune görseli talebi için firmamıza şirketinizin logosunu varsa eğer vektörel olarak pdf, cdr ve ai dosyalarını yada yüksek çözünürlükte jpeg, png yada tif dosyası olarak iletmeniz yeterli olacaktır.Mail yoluyla iletebileceğiniz logonuz ile alakalı olarak hazırlanacak ürün görseli, grafik ekibimiz tarafından titizlikle en hızlı şekilde hazırlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.Ayrıca sipariş vermeden önce daha önceden yapmış olduğumuz ürün numunelerini görmek isteyebilirsiniz, yüksek adetli yaka kartları siparişleriniz için sizin isteğiniz doğrultusunda firmanıza özel olarak ücretsiz yaka kartı numunesi üretimi yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.Bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan hem ürün kalitesini görür hemde renk ve baskı kalitesine birebir şahit olabilirsiniz.

Yaka isimliği üreticisi olan firmamızdan istenen adetlerde sipariş verebileceğiniz yaka isimlikleri farklı model ve renklerdeki modellerimiz içerisinden seçilerek sipariş verebileceğiniz ürünlerdir.Mıknatıslı ve iğneli yaka isimliği arayışınızdaysanız firmamızdan tasarım talep edebilirsiniz.Yaka isimliği personelinizin tanıtımına yarayan önemli bir detay olarak dikkat çeken ürünlerdir.Kurumunuzu temsil eden çalışanlarınızın yakalarında firmanızın logosu bulunan yaka isimlikleri müşterilerinizin dikkatini çekecek ürünlerdir.Personelin isim görev gibi bilgilerinin yer aldığı ürünlerimizi kişiye özel olarakta hazırlayabilmekteyiz.

İğneli ve Mıknatıslı Yaka İsimliği

Öncelikle ön fikir olması açısından firmamızın daha önceden çalışmış olduğu, referans müşterilerimize ait olan ürün görsellerine bu sayfamızdan göz atabilirsiniz.Bu şekilde karar verme sürecinde kafanızda model ve renk konusunda belirli fikirler şekillenmeye başlayacaktır.Yaka isimliği seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir konu firmanızı yansıtan logonuza uygun renkte bir model tercihi yapmanızdır.Genelde tercih edilen renkler gümüş rengi, altın rengi, şampanya rengi ve beyaz renk tonlarının bulunduğu modellerimizdir. Farklı renk seçenekleri uygulayabileceğimiz tasarımlarımız da mevcut olduğu gibi sizin istediğiniz renklerde de üretim imkanımız vardır.Renk konusundan sonra diğer önemli konu ise logonuzun şekline uygun olup bütünleşecek bir model tercihidir.

Firmaların en çok tercih ettiği iğneli yaka isimlikleri isim kısmı değişebilen tarzdadır. Konuyu biraz daha açacak olursak, üzerinde logo baskısı bulunan bu modeller de isim kısmında kendiniz yazıp değiştirebileceğiniz bir cep bulunmaktadır.Bu sayede yaşanabilecek personel değişikliklerinde tekrardan sipariş verme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.Belirli durumlarda fuar, organizasyon ve önemli toplantılarda daha çok üzerinde isim baskısı olan modeller şık görünüşlerinden dolayı tercih ediliyor.Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda sipariş sürecinde size yardımcı olmak görevimizdir, doğru mıknatıslı yaka isimliği tercihi konusunda bizden daha fazla bilgi ve destek alabilir fikirlerimize başvurabilirsiniz.