Metal Yaka Kartı

Metal yaka kartı, bir kurumu yada işletmeyi temsil eden çalışanların tanıtımı için kullanılan ürünlerdir. Farklı çeşitlerde üretimi mümkün olan ürünlerimiz, renk, boyut, şekil olarak farklılıklar göstermektedir. Ayrıca farklı malzemeler kullanılarak üretilen örneğin metal yada plastik çeşitleri mevcuttur. Kullanımı son derece kolay olan bu ürünler günümüzde önemli tanıtım aracı olarak dikkat çeker.

Firmanız için özel olarak üretimi yapılacak olan yaka kartları belirli model ve ebatlar dışında özgün olarak tasarlanabilmektedir. Özgün ürünler renk, boyut, şekil olarak farklılıklar gösterebildiği gibi baskı renklerinde de özgür olabilirsiniz. Üzerinde firmanıza ait logonuzun yer aldığı bir ürün tercihi müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

Metal Yaka Kartı Siparişi

Personel sayınız ne olursa olsun kurumsal görünmek, markanıza ait yaka isimliklerine sahip olmak sizin de hakkınız. Metal yaka kartı fiyatları ürün modeli rengi gibi özelliklerine göre en önemlisi sipariş adetlerinize göre hesaplanarak belirlenmektedir. Sipariş için bizimle iletişime geçmeden önce model, renk ve adetleri belirlemeniz fiyatlandırmayı kolaylaştıracaktır.

İğneli Metal Yaka Kartı

Fiyatlandırmayı etkileyen konulardan biri ürünlerin mıknatıslı ve iğneli olarak hazırlanabilmesidir. Bu tercih kullanım alanına ve kıyafetlerinize göre farklılık gösterebilir. Kasiyer, mağaza çalışanları için kıyafetlerine göre iğneli ürünler tercih edebilirsiniz. Hazırlanan yaka kartlarının arka kısmına monte edilerek kullanılan yaka kartı iğnesi boyutları farklılıklar gösterebilir. Ayrıca iğneli ürünler mıknatıslı ürünlere göre daha ekonomiktir. Sipariş vermeden önce bu önemli detayı da değerlendirebilirsiniz.

Mıknatıslı Metal Yaka Kartı

Mıknatıslı yaka kartı, üretimini gerçekleştirdiğimiz her modele uygulanabilir. Kullandığımız mıknatıs kalitesi dünya standartlarındadır, standart mıknatıslara göre neredeyse 10 kat daha kuvvetli neodyum mıknatıslardan üretilir. İki parça halinde montajlanan yaka kartı mıknatısı genelde siyah renktedir. Kıyafetlerinize zarar vermeden kullanıldığı için sıkça tercih edilir. İğneli ürünlere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca kalp rahatsızlığı yaşamış yada kalp pili kullanan insanlar için önerilmemektedir.

Yaka İsimliği Model ve Özellikleri

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği personel yaka isimlikleri isim kısmı değişebilen tarzdadır. Biraz daha detaylandıracak olursak, üzerinde size ait logo baskısı bulunan bu modeller de isim kısmında kendiniz yazıp değiştirebileceğiniz bir kısım bulunmaktadır. Bu sayede, değiştirmek istediğiniz isimi çıkartıp yaşanabilecek personel değişikliklerinde sadece isim yazdığınız kağıdı değiştirerek tekrardan sipariş verme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Belirli durumlarda fuar, organizasyon ve önemli toplantılarda daha çok üzerinde isim baskısı olan modeller şık görünüşlerinden dolayı tercih ediliyor. İsim baskısı olan örnekler genelde logolu ve isim bilgilerinin beraber tercih edildiği kişiye özel hazırlanan özgün tasarımlardır. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda sipariş sürecinde size yardımcı olmak görevimizdir, doğru ürün tercihi konusunda bizden daha fazla bilgi ve destek alabilir fikirlerimize başvurabilirsiniz.

sıkça sorulan sorular

SSS

Beğendiğiniz modeli, yaptırmak istediğiniz adetleri, mıknatıslı yada iğneli tercihinizi bize ileterek doğru fiyat bilgisi alabilirsiniz. Örnek: ”PL-34 Gümüş Renk Mıknatıslı 100 adet sipariş için fiyat bilgisi istiyorum”

Evet, ürünlerimiz isteğinize göre baskılı olarak üretilmektedir.

İstediğiniz adette örneğin 5 adet sipariş verebilirsiniz, adetler yükseldikçe fiyatlar düşer.

Web sitemizdeki bütün ürünler yaka kartları mıknatıslı yada iğneli üretilebilir. İnce kıyafetlerde mıknatıslı, kalın kıyafetlerde iğneli tercih edebilirsiniz. İğneli ürünler tak çıkar yapıldığında kıyafete zarar verebilir, mıknatıslı ürünler çok kalın kıyafetlerde tercih edilirse düşme riski oluşabilir.

Bizimle iletişim kurduğunuz da, sizden sipariş vermek istediğiniz model ile birlikte logonuzu (Varsa Vektörel Formatta) yüksek çözünürlükte istiyoruz, ve ücretsiz olarak görsel çalışma hazırlıyoruz.

Siparişleriniz normal şartlarda ödemesi gerçekleştikten 1-2 gün sonra kargoya teslim edilmektedir. Sipariş verirken üretim süresini sorabilirsiniz.

Her şeyin zamanla eskidiği gibi isimliklerde zamanla eskiyip yazıları bozulabilir. Uzun süreli kullanım için parfüm, kolonya, deodorant, dezenfektan gibi maddeler yaka kartlarına temas ettirilmemelidir. Bu maddeler isimlik baskılarını bozmaktadır. Bu konuda dikkat edilmelidir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, firma logonuzun şekline ve rengine uygun modeller tercih etmelisiniz. Bu konuda sizlere bizde destek olmaktayız.