metal yaka karti

Personel Yaka Kartı Çeşitleri

Personel yaka kartı çeşitleri hakkında gerekli tüm bilgileri sunduğumuz bu yazıyı keyifle okumanız için hazırladık. Sipariş vermeden önce bilmeniz gereken her şeye bu yazı sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Personel yaka kartları konusunda kafanıza takılan her soruyu sitemizin iletişim kanalları üzerinden bize yazabilirsiniz.

Personel Yaka Kartı Neden Önemlidir?

Günümüzde gittikçe yaygınlaşmakta olan firma bilinirliği algısı, bütün işletmelerin kurumsal görünme gayreti sayesinde farklı boyuta ulaşmıştır. Genelde bayilikler altında çoğalan işletmeler bir düzen ve işleyiş içerisinde büyüme hedeflerine ulaşmaya çalışmaktadır. Kurumsal görünmek öncelikle firmanıza ait bir logo ile başlar. Bu logo firma isminizden çok markanızı tanıtmalıdır. Logo tasarımı konusunda ülkemizde önemli grafik ajansları mevcuttur.

Personel yaka kartı firma çalışanlarını tanıtmak ve müşteri memnuniyeti kazanmak adına personel ve müşteri ilişkilerini geliştirmeye yarayan bu minik detaylar. Müşterilerinizden gelecek şikayetlerde de aktif olarak kullanılabilir. Müşterinin yaşadığı bir sorunu gerekli hassasiyeti göstererek çözemeyen müşteriye gerekli ilgi ve alakayı göstermeyen personelin kolayca tespit edilmesine yarayan isimlikler. İyi ve kötü her konuda her sorunuzu çözmenize yardımcı olur.

personel yaka karti cesitleri

Personel Yaka Kartı Tercihi Nasıl Yapılır ?

İşletmenizin ihtiyacı olan personel yaka kartı sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenir. Firmanız her türlü yaka isimliği üretimi yaparak hizmet vermektedir. Sipariş süreci ve üretim konusunda gerekli bilgi ve ön çalışma yapıldıktan sonra sipariş netleşmeye başlar. Plastik yada metal ürünler kullanım alanlarına göre farklı özellikler taşımaktadır. Genelde plastik ürünler devlet dairesi gibi alanlarda personel tanıtımı dışında belirli alanlara giriş çıkışlarda kullanılan çipli özel kartlardır. Metal ürünler daha farklı işletmelerde kullanılır. Bu sebeple sipariş sürecinde gerekli bilgileri bizimle eksiksiz paylaşarak süreci daha sağlıklı yönetmek açısından yardımcı olabilirsiniz.

Yaka Kartı Üretiminde Malzeme Tercihi

Farklı malzemeler kullanılarak hazırlanan isimlikler personelin çalışmasına engel olmayacak şekilde tasarlanır. Şık görünmesinin dışında personel güvenliği ve kullanım kolaylığı da önemli kriterlerden birisidir. Uzun süre kullanılacak metal yaka kartı çalışanlarınızın yakasında işletmenizi yansıtacak ürünlerdir. Üretim sürecinde doğru model ve renk konusunda logo şekliniz ve kurumsal renklerinize uygun tasarımlar konusunda uzman personellerimiz gerekli çalışmaları yaparak sizinle iletişim kurarak işlemleri hızlandıracak adımları atacaktır.

miknatisli personel yaka karti

İsimlik Üretiminde Renk Seçimi

Kurumsal renklerinize en uygun çalışma sizin de onayınız alındıktan sonra işleme alınır. Gerekli renk ve baskı kalitesi ayarları yapıldıktan sonra baskı işlemi ve üretim gerçekleşmektedir. Tercih ve kıyafet tarzına göre iğneli rozet yada mıknatıslı üretim imkanı sunulmaktadır.

Sipariş Süreci ve Teslimat

Siparişleriniz tasarım işleminden sonra işleme alınır. Adetlere göre değişiklik gösterebilecek üretim süreci genelde 1-2 gün sürmektedir. Bu konuda siparişiniz işleme alındığı zaman personellerimiz tahmini kargo ve teslimat konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Aksi bir durum belirtilmediği sürece ürünleriniz anlaşmalı kargomuz ile gönderildikten sonra gün içinde süreci daha kolay yönetebilmek açısında takip numarası paylaşılarak sonlandırılır.

Sipariş süreci örnek modellere ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.  https://www.pelikanreklam.com/metal-yaka-karti/