Her işletme de sürekli veya belirli zamanlar da kullanılan metal yaka kartı yegane aksesuarlardan bir tanesidir. Her firma için özel olarak hazırladığımız bu ürünler, belirli model ve ebatlar dışında özgün olarak tasarlanabilmektedir. Metal yaka kartları markanızı en iyi şekilde yansıtacak farklılıkları üzerlerinde bulundurmaktadırlar. Kullanımı çok kolay olan ürünlerimiz göğsünüzün üzerinde markanızı taşımanızı sağlayan çok özel ürünlerdir.Üzerinde firmanıza ait logonuzun yer aldığı bir ürün tercihi müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Genel amacı personel tanıtımı olan ürünlerimiz firmanıza ait logo, personelin isim, görev tanımı gibi bilgilerin yer aldığı bir nevi kimlik kartı niteliğindedir.

Günümüzde her alanda kullanılmaya başlanan metal yaka kartı ile alakalı her sektörden müşterilerimiz mevcut olup, ülkemizin her yanında referans niteliğinde çalıştığımız firmalar ve reklam ajansları da vardır.Personel sayınız ne olursa olsun kurumsal görünmek, markanıza ait yaka isimliklerine sahip olmak sizinde hakkınız.Firma prensibi olarak büyük küçük ayırt etmeksizin bütün siparişleri işleme alıp en hızlı şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

Metal Yaka Kartı Modelleri

Yaka kartı konusunda doğru bir model tercihinden sonra bizden ücretsiz olarak görsel çalışma talebinde bulunabilirsiniz.Bu konuda  yaptıracağınız model seçiminde kararsız kaldıysanız, bizden farklı modeller için çalışma taleplerinizi de iletebilirsiniz.Numune görseli talebi için firmamıza şirketinizin logosunu varsa eğer vektörel olarak pdf, cdr ve ai dosyalarını yada yüksek çözünürlükte jpeg, png yada tif dosyası olarak iletmeniz yeterli olacaktır.Mail yoluyla iletebileceğiniz logonuz ile alakalı olarak hazırlanacak ürün görseli, grafik ekibimiz tarafından titizlikle en hızlı şekilde hazırlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.Ayrıca sipariş vermeden önce daha önceden yapmış olduğumuz ürün numunelerini görmek isteyebilirsiniz, yüksek adetli yaka kartları siparişleriniz için sizin isteğiniz doğrultusunda firmanıza özel olarak ücretsiz yaka kartı numunesi üretimi yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.Bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan hem ürün kalitesini görür hemde renk ve baskı kalitesine birebir şahit olabilirsiniz.