yaka isimligi kullanim

Yaka İsimliği Kullanımı

Yaka isimliği kullanımı kolay ve etkili bir tanıtım aracıdır. Hem personelin müşteri ilişkilerini geliştirmeye yarar hem de firmanızın tanıtımına katkıda bulunur. Artık hayatımızın her anında karşımıza çıkarak dikkat çekmektedir. Sektör fark etmeden her işletme de sürekli yada belirli aralıklarla yaka isimliği kullanımı yaygınlaşmıştır. Kullanımın yaygınlaşmasının genel nedeni her işletmenin kurumsal görünmek için çabalaması olarak açıklayabiliriz. Kurumsal görünmek işletmenin bilinirliği artırmak için önem taşımaktadır.

Daha önceki yazılarımızda da değindiğimiz gibi yaka kartı seçiminde nelere dikkat edilmesi konusuna dikkat çekmiştik. Sizde yaka kartları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz ilgili yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Linke buradan ulaşabilirsiniz. https://www.pelikanreklam.com/yaka-karti-siparis-ederken-yapilan-4-yanlis/

Yaka İsimliği Kullanımı Hakkında Önemli Bilgiler

Üretimini yaptığımız bütün ürünler, birbirinden farklı özellikler taşıyarak üretilmektedir. Metal, plastik, ahşap, pleksi malzemeler dışında lazer kesim ürünlerde kullandığımız lazer kazıma plakaları da mevcuttur. Bu malzemeler ile üretilen ürünlerin tercihinden daha fazla sizin nasıl bir ürünü hayal ettiğiniz daha da önemlidir.

İlk defa yaka isimliklerine ilgi duyup araştırmaya başladıysanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Siteyi inceleyerek örneklere ulaşabilir, daha önceden hazırlanmış siparişlerimizi görebilirsiniz.

Kullanımı kolay ürünler olsa da belirli şartlarda ve özelliklerde üretildiği için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunları madde madde açıklamaları ile beraber anlatarak sizi bu konuda detaylı olarak bilgilendirmiş olacağız.

kiyafete gore yaka isimligi secimi

Kıyafete Göre Yaka İsimliği Kullanımı

Personelinizin kıyafetine göre doğru seçim yapmanız, kullanacağınız üründen daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

Örneğin personellerin gömlek kullandığı bir firmada iğneli ürünler tercih edildiği zaman kıyafetleriniz zamanla zarar görecektir. Gömlek gibi ince kıyafetlerin kısa sürede deforme olacağını düşünürsek iğneli yaka isimliği yerine mıknatıslı ürünlerimizi tercih etmelisiniz.

İsim Kısmı Değişebilen Yaka İsimlikleri

Yaka isimliği genellikle isim baskılı yada isim kısmı sonradan yazılabilecek şekilde hazırlanır. Bu iki ürünün ortak özellikleri ikisinde de şirket logosunun yer alması ve bazı modellerimizde neredeyse aynı ürün olmalarıdır. Bu ürünleri birbirinden ayıran en önemli özellikleri isimlerin baskılı olmasında diğer seçeneğimizde isimlerin sonradan yazılmasıdır. İsim kısmı sonradan yazıldığı gibi yaşanacak personel değişikliğinde isim yazan kısım değiştirilerek tekrar kullanıma uygun hale gelmektedir.

Yaka İsimliği Kullanımı ve İş Güvenliği

Şık görüntüsünün dışında, personellerin güvenliği için doğru ürün tercih edilmelidir. Personelin hiçbir koşulda zarar görmemesi için bu konuya çok dikkat edilmesi gerekmektedir. İş güvenliğini tehlikeye sokacak ürünleri tercih etmemelisiniz.

dogru yaka isimligi secimi

Her maddeyi detaylı şekilde açıklamaya çalıştığımız gibi bu konuya da özellikle değinmek istiyoruz. İnsan sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Personellerin çalışma alanlarına uygun ürünler iş sağlığı için önemlidir. Örnek vermek istersek boyun askı ipi kullanan personelin iş yerinizde dönen bir makinede çalışması ipin dolanıp personelin zarar görmesine neden olabilir.  Bu tarz ürünlerin takılması zorunlu olduğu alanlarda ürün tercihi yaparken emniyet kilitli ürünler tercih ederek bu iş kazalarının önüne geçebilirsiniz.