logo

Wc  tabelası,  her kurum yada işletmede bay ve bayan tuvaletlerini ayırt etmek maksadıyla genellikle kapı yanı yada kapı üzerine asılan uyarıcı ve bilgilendirme amaçlı ürünlerdir. Ayrıca belirli bölgelerde wc alanlarının yön işaretleriyle bilgilendirilme amacı içinde kullanılır. Tasarımlarımıza istenen şekilde ok işareti gibi ifadeler eklenip tasarımlar özelleştirilebilir.

Farklı malzeme ve tasarımlar kullanılarak değişik fikirler ile çok fazla örneği bulunan wc yönlendirme yazıları, ihtiyaçlarınıza göre farklı ölçüler ve şekilerde de tasarlanabilir. Sitemizde genelde metal ve ahşap malzemeler kullanarak hazırladığımız örnekler mevcut olup bazı modeller de iki ürün aynı anda tercih edilmiştir.

Wc levhası için kullandığımız ahşap malzeme kalınlığı 2.8mm çift yüzü kaplı mdf dir. Lazerde pürüssüz olarak kesimleri yapılarak hazırlanır. Ayrıca ahşap wc kapı yazıları farklı renklerde numunelerimizden gözatabileceğiniz gibi ceviz ve venge renklerde üretiliyor. Kullanılan metaller için renk seçeneklerimizde genelde altın ve gümüş renkteki özel baskı metalleridir ve farklı ölçülerde renkli baskıda yapılabilir.

Bay ve Bayan Wc yazıları, montajı ürünün arka kısımlarında bulunan çift taraflı bant yardımı ile yapılmaktadır. Uygulanacak zeminin temiz ve kuru olması önemlidir. Uygulamadan önce mutlaka zeminin düz, temiz ve kuru olmasını kontrol edin. Ürünü yapıştırmadan önce doğru ortalanması için birinden destek almanızı öneririz, yanlış yapıştırılan ürünün zeminden çıkartılması zor olacaktır.

Son olarak merak edilen soru wc açılımı ne demektir ? yada Wc ne demek tir soruları sıkça sorulmaktadır.. Wc ingilizceden dilimize geçen bir kısaltma olarak dikkat çeker, bu sadece bizim ülkeminiz için değil dünya genelinde kabul görmüş tuvaletler için kullanılan bir kısaltmadır. İngilizce Water ve Closet kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’de su ve klozet manasına gelmektedir.

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?