logo

Personel yaka kartı, işletmelerin önem verdiği personel tanıtımını sağlayan kartlardır. Müşteri ve çalışanlarınızın ayırt edilmesi dışında güvenlik içinde gerekli durumlarda farklı özelliklerde üretilebilir. Kapıları ve turnikeleri açabilen çeşitleri bulunan personel yaka kartları çalışanların boynunda yada yakasında bulunmaktadır. Belirli özelliklere göre üretilen ürünler boyutları ile ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Personel Yaka Kartı Çeşitleri

Personel yaka kartı çeşitleri, metal ve plastik ürünler kullanılarak üretiliyor. Plastik ürünlerde baskı özel yazıcılar ve laminasyon yapılarak özel makinelerde kesilerek ölçülendirilmektedir. Genelde kullandığımız kredi kartları boyutu tercih edilmektedir. Kartı özel kart koruyucu ile yakanıza yada boynunuza takarak kullanıyorsunuz. Kart üzerinde personel bilgileri, kan gurubu gibi bilgilerde yer alabilmektedir.

Metal personel yaka kartları, genelde isimlik maksadı için kullanılır ve yakaya mıknatıs yada iğne ile takılarak kullanılmaktadır. Metallerin özel işlemlerden geçtikten sonra tasarıma uygun şekilde kesilmesiyle hazırlanan ürünlerde genel olarak çalışanın isim, soyad ve bölüm bilgileri yer alır. Metal renkleri logo yada kurumsal kimliğinize göre farklı şekillerde üretilebilir.

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?