logo

Kapı numarası, farklı ölçülerde üretilen istekleriniz doğrultusunda değişik renk ve tasarımlarda hazırlanır. İstenen numara ve sayı aralığında sipariş verebilirsiniz. Kapı numaları apartmanlara gelen misafirlerin evinize kolayca ulaşmasını sağlar. Firmamızın üretmiş olduğu metal ürünler arkası yapışkanlı olarak hazırlanır. Bu sayede kolayca yapıştırabilirsiniz. Kapınıza herhangi bir delme işlemine gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Ürün montajı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey yapıştırma yapılacak yüzeyin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Ürün temizliği herhangi bir kimyasal kullanılmadan kuru yada nemli bir bez ile yapılabilir. Metal olarak hazırladığımız ürünler iç mekan kullanımına uygun ürünlerdir. Ürünlerimizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Kapı numarası apartman numaratajları için kullanılır, her daireye ait belirlenen numarayı temsil eden sayıyı gösteren bir çeşit bilgi ve yönlendirme aracıdır. İhtiyacınız olan numara aralığında sipariş verebilirsiniz. Genelde ürettiğimiz metal kapı numarası boyutları 5cm x 5cm 7cm x 7cm ve 10cm x 10cm dir.

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?