Hakkımızda

hakkımızda

Pelikan Reklam olarak kurulduğumuz günden beri siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Günlük hayatta sıkça kullanılan üretim yaptığımız ürünleri ülkemizde kullanan yüzlerce müşterimiz ile buluşturmaktan onur duyuyoruz.

Bilgili ve tecrübeli çalışanlarımız ile uzun yıllardır birlikte hizmet vererek daima hızlı, güvenilir ve şeffaf çalışma gayreti içerisindeyiz. Daima sorun yaratan değil çözüm odaklı  çalışanlarımız ihtiyacınız olan ürünler konusunda size her zaman yardımcı olmak için çalışmaktadır. Sizin memnuniyetiniz her şeyden önemlidir.

2012 yılında kurulan firmamız, metal ve plastik  yaka kartı, lazer kesim özel tasarım yaka kartları ve ürünleri, yönlendirme yazıları, metal etiketler, buton yaka rozetleri, plaket üretimini yapmaktadır. Uzman kadromuzla güncel teknoloji baskı makinelerimiz ile kendi makine parkurumuz da gerçekleştirmekteyiz.

Daima yenilikçi yapımızla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek yenilikçi olma çabası içerisinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Zamanın değerini biliyoruz ve size en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla, en kısa sürede teslim etmek için çalışıyoruz

Kaydet