miknatisli personel yaka karti

Eczaneler İçin Yaka Kartı Siparişi Nasıl Verilir ?

Eczaneler için yaka kartları siparişi, son bir kaç yıldır kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise eczane çalışanlarının bu yaka kartlarını kullanmaları zorunlu kılınmasıdır. Önceden bazı eczaneler tercih ettikleri yaka kartları son zamanlarda her eczanenin olmazsa olmazı olmuştur. Bunun nedeni eczaneler için belirli dönem ve periyotlarda yapılan denetlemelerde aranan bir kriter olmasıdır. Denetim yapan yetkililer eczane yaka kartları konusunda da belirli uygulamalar yapmaktadır.

eczane yaka karti 3

 

Eczaneler İçin Yaka Kartları Kullanımı

Kullanım amacı eczanede çalışan kişilerin tanıtımıdır. Bu anlamda ürünler belirli özellikler taşır. Öncelikle sadece eczane logosu olan bir rozet denetimde kabul görmeyecek yanlış bir uygulamadır. Bunun yerine üzerinde teknisyen adı ve görevinin yazılı olduğu kartlar tercih ediliyor olmalıdır. Eczane yaka kartı siparişi  sayfası bu ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla hizmet veren bu iş için açılan özel eczacıların ürünlere daha kolay ulaşabilmesi için oluşturduğumuz bir sayfadır.

 

Eczane Teknisyen Yaka Kartı Tasarımları

Farklı ürün tasarımları, farklı renk ve boyutlarda üretilmiş örnek çalışmalara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca eczane teknisyen yaka kartı, yada eczacı metal yaka kartı gibi açıklamalar sizin istekleriniz doğrultusunda diğer personeller yani kalfa, çırak, yardımcı eczacı, stajyer eczacı, dermokozmetik uzmanı gibi ünvanlar ile hazırlanabilir.

eczane yaka karti 6

 

Baskılı Eczane Yaka Kartı Örnekleri

Üretilen ürünlerin kullanımı kolay ve herkesin kolayca anlayabileceği gibi iğne yada mıknatıs yardımı ile yakaya takılır. Malzemelerin genelinin metal olması ise şık görünüş ve sağlamlık açısında son derece dikkat çeker. Sitemizde birbirinden farklı renk ve boyutlarda hazırlanmış  yaklaşık 18 tasarım vardır. Ve bu tasarımlarda ölçüler standart olsa da logo ve yazı alanlarında istenen değişiklikler yapılabilir.

eczane yaka karti 14

Eczane Yaka Kartı Siparişinizi En Hızlı Şekilde Verebilirsiniz

Pelikan Reklam güvencesi ile Eczane yaka isimliği siparişlerinizi 0506 673 47 42 whatsapp  uygulaması aracılığıyla verebilirsiniz. Bilgilerinizi yolladığınızda hızlı bir şekilde geri dönüş yapan çalışanlarımız taslak çalışmayı tarafınıza iletip onayınızı aldıktan sonra siparişinizi oluşturacaktır. Türkiye’nin her iline kargo ile gönderim yapılıp, ürünler kapınıza kadar teslim edilir. Siparişleriniz yoğunluğa göre aynı gün yada ertesi gün kargolanır.

Bütün modellerimizi görmek için https://www.pelikanreklam.com/eczane-yaka-karti/